See on spetsiaalselt loodud kasutamiseks koos kukkumiskindlate rakmetega, mis tagab parema mugavuse ja suurema turvalisuse.Sooja voodriga.Tuule- ja veekindel, hea hingavusega ja teibitud õmblustega.Seljaosa on pikendatud, et hoida selg soojas.
Kolmekordne esiplaat kaitseb tõmblukku kulumise eest, kaitseb hästi tuule eest.Reguleeritav ja eemaldatav kapuuts.Fliisvoodriga taskud ja sisemine fliisvoodriga krae, millel on eriti kõrge kael.Vormitud varrukad.Kootud sisemine mansett, mille lõpus on pöidlahaare.Peegeldavad paneelid on paindlikud ja annavad teatud venivuse, hea hingavuse ja suurema vastupidavuse, kuna need peavad paremini vastu pesemise kulumisele.
Tagantpoolt avatav kaas kukkumiskaitse kandmiseks koos voodriga, et hoida soojust. Kaks rinnataskut, paremal rihm ID -kaartide jaoks. Üks sisemine rinnatasku, millele on juurdepääs ilma jope avamata. Kaks küljetaskut, kaks sisetaskut, millest üks on läbipaistev nutitelefoni nägemiseks/kasutamiseks ilma seda taskust välja võtmata. Silmus peakomplekti jaoks. Haardesõbralikud tõmblukuga tõmburid ja nöörid.

Materjal ja kaal: 100% polüester. 210 g/m². 3M helkurmaterjal.